Obecnie poszukujemy osoby która chce rozpocząć karierę w branży TSL, na stanowisku:

ASYSTENT SPEDYTORA/MŁODSZY SPEDYTOR

Twój zakres obowiązków
…a tak naprawdę, to czego Cię nauczymy do samodzielnej organizacji transportu towarów:

– przede wszystkim praktyki,
– trochę teorii z obowiązujących przepisów,
– jak rozmawiać z kontrahentami,
– obsługi programów spedycyjnych,
– sporządzania dokumentacji.

Nasze wymagania
…jeśli zastanawiasz się nad karierą w branży TSL, to jesteśmy najlepszym sposobem, żeby się o tym przekonać!
Wystarczy, że jesteś osobą:

– otwartą na nowe wyzwania i rozwój,
– znającą język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
– zorganizowaną, potrafiącą zaplanować własną pracę,
– posiadającą wykształcenie średnie,
– swobodnie poruszającą się w środowisku komputerowym.

Mile widziane:

– znajomość języka włoskiego,
– wykształcenie związane z branżą TSL.

Oferujemy:

– przyjazną atmosferę pracy,
– umowę o pracę,
– możliwość awansu,
– wygodny dojazd do pracy (przy stacji kolejowej “Tychy Lodowisko” / przy DK1 z bezpłatnym parkingiem).
– wynagrodzenie: 3000-4000 zł miesięcznie (netto).

Benefity:

– multisport,
– możliwość pracy zdalnej,
– służbowy telefon do użytku prywatnego,
– komputer do użytku prywatnego,
– brak dress code’u,
– kawa / herbata,
– parking dla pracowników,
– premia świąteczna,
– premia od wyników.

L.FORCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jesteśmy firmą spedycyjną działającą na rynku od 2015 roku. Zapewniamy fachową obsługę, terminowość oraz doradztwo w zakresie rozwiązań transportowych. Organizujemy dostawy do/z krajów Unii Europejskiej, w szczególności: Włochy, Niemcy, kraje Beneluxu, Hiszpania. Nasze usługi obejmują dostawy tailor-made, ekspresowe, całopojazdowe, just-in-time, częściowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na e-mail: praca@lforce.pl