Dlaczego L.Force?

Rzetelnie i fachowo podchodzimy do każdego zlecenia. Możesz na nas liczyć 24 godziny  na dobę. 7 dni w tygodniu. Współpraca z nami zapewni Ci profesjonalną organizację transportu od początku do końca. Stawiając na nas wybierasz: doświadczenie, profesjonalizm, szybkość działania...

WIĘCEJ

Zleć transport

Kliknij "więcej" i po prostu wypełnij formularz, a całą resztą zrobimy za Ciebie :). Przede wszystkim prosimy, abyś podał nam pełne dane swojego przedsiębiorstwa oraz zostawił swój kontakt. Następnie opisz krótko towar, który chcesz zlecić do przewozu. Czyli: Co to jest...

WIĘCEJ

Skontaktuj się

Potrzebujesz porady związanej z transportem drogowym? Chcesz wiedzieć jaki środek transportu należy wybrać do przewiezienia Twojego towaru? Znajdziemy najbardziej ekonomiczne dla Ciebie rozwiązanie. Chcesz tylko sprawdzić cenę danego transportu? Nie wahaj się, wycenimy go z przyjemnością.

WIĘCEJ

Zaufali nam

valeo

[...] Przygotowanie systemowych rozwiązań, kalkulacja stawek i umiejętność działania pod presją jest Ich niewątpliwym atutem. Mocna strona to także kreatywność, chęć do permanentnej współpracy i szukania nowych rozwiązań, jak i gotowość do realizacji nowych wyzwań. W związku z powyższym z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Firmę L.Force jako profesjonalnego i godnego zaufania Partnera w dziedzinie transportu.

Jacek Iwanicki
Kierownik ds. Łańcucha Dostaw i Systemu Produkcyjnego

ergo

[...] Dotychczasowa współpraca jest podstawą do wystawienia Firmie L.Force najwyższej oceny. [...]Każde z naszych zleceń traktowane jest indywidualnie, z uwzględnieniem i zrozumieniem naszych potrzeb i wymagań. [...] Warto podkreślić także profesjonalizm, pozytywną energię i uśmiech całego zespołu. Zdecydowanie mogę polecić Firmę L.Force, jako Partnera godnego zaufania.

Anna Jadach
Kierownik Logistyki

logo proma

W przeciągu paru miesięcy współpracy Firma L.Force pokazała się jako firma dyspozycyjna. Zarówno w szybkości reakcji, monitorowania transportu oraz konkurencyjności ceny. Na bazie dotychczasowych doświadczeń mogę polecać tę Firmę jako zorientowaną na Klienta.

Jacek Siwy
Logistics Manager

gerda logo

Pragnę polecić Firmę L.Force jako rzetelnego i solindego kontrahenta. Podczas naszej kilkuletniej współpracy Pan Łukasz Ujek świadczył zawsze profesjonalny i przyjazny serwis. Z pełnym przekonaniem mogę zarekomendować Firmę L.Force jako godnego zaufania Partnera biznesowego.

Monika Kowalska
Specjalista ds. logistyki

Potrzebujesz porady związanej z transportem drogowym?